2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rzeszów
Dodane 17 kwietnia 2024

Asystent prawny (prawnik)

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

ASYSTENT PRAWNY(PRAWNIK)

W związku z rozwojem poszukujemy Asystenta Prawnego (PRAWNIKA)

Zakres obowiązków:

1.      Kompletowanie dokumentów na portalu S24 (rejestracja spółek, kupno i sprzedaż udziałów, zmiany umowy spółki, uchwały o zmianie zarządu, zmiany adresu, uchwały o rozwiązaniu spółki itp.)

2.      Rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej w CEIDG. Dokonywanie zmian danych spółki w CEIDG.

3.      Składanie i zmiana informacji w rejestrze CRBR.

4.      Przygotowanie i rejestracja dokumentów wymaganych do uzyskania zezwoleń i licencji na: przewóz osób lub ładunków, pośrednictwo w zakresie transportu, agencja pracy (KRAZ), itp.

5.      Przygotowywanie projektów umów handlowych (dostawa, transport, najem, wykonanie robót, IT).

6.      Przygotowanie i przetwarzanie dokumentów niezbędnych do rejestracji znaku towarowego.

7.      Przygotowanie dokumentów, niezbędnych do legalizacji cudzoziemców w Polsce (oświadczenie o powierzeniu pobytu cudzoziemcowi, zezwolenie typu A, karty pobytu).

8.      Przygotowywanie opinii prawnych dla biznesu.

9.      Reprezentacja klientów w komunikacji z urzędami.

Wymagania:

•             znajomość przepisów prawa administracyjnego, handlowego,

•             płynne posługiwanie się językiem polskim,

•             mile widziana znajomość języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym,

•             praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

•             bardzo dobra organizacja pracy,

•             profesjonalne podejście do powierzonych zadań,

•             samodzielność, operatywność, dyspozycyjność,

•             mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za powierzone zadania, skrupulatnej w działaniu.

Oferujemy elastyczne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie i miłą atmosferę :)

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 912374111