2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Ursus
Dodane 21 kwietnia 2024

Asystent Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy miejscem stworzonym z pasją. W naszej codziennej pracy, wyznaczamy trendy w edukacji przedszkolnej.

Do naszego zespołu poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Asystent nauczyciela

Oczekujemy:

  • Zamiłowania do pracy z dziećmi,

  • Cierpliwości i akceptacji potrzeb dzieci,

  • Pogodnego usposobienia, odpowiedzialności i zaangażowania,

  • Doświadczenia w pracy z dziećmi,

  • Kreatywności i pomysłowości,

  • Umiejętności pracy zespołowej,

  • Wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Możliwość awansu,

  • Atrakcyjny system motywacyjny, premie uznaniowe,

  • Uczestnictwo w szkoleniach oraz dofinansowanie do szkoleń,

  • Wsparcie metodyczne, wsparcie psychologa i logopedy,

  • Budżet do wykorzystania do pracy z dziećmi,

  • Darmowe miejsce w placówce dla Twojego dziecka,

  • Wyżywienie.

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym,

  • Pomoc w realizacji założeń dydaktycznych,

  • Współpraca z zespołem i rodzicami.

Jeśli chcesz tworzyć z Nami wspaniałe miejsce, gdzie dzieci czują się szczęśliwe i bezpieczne wyślij swoje CV. Chętnie spotkamy się z Tobą i porozmawiamy!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 911975145