2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Suchy Las
Kinga
Dodane 03 maja 2024

Asystent - Młodszy Specjalista z zakresu prawa i finansów

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Suchy Las

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dogmat Systemy Services - jesteśmy firmą rodzinną, od ponad 23 lat z ponad przeciętną skutecznością zarządzamy wierzytelnościami Instytucji Finansowych oraz firm z sektora MŚP.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy STUDENTKĘ lub STUDENTA, na stanowisko:

Asystenta - Młodszego Specjalisty z zakresu prawa i finansów

Miejsce pracy: Suchy Las

Jeśli jesteś młodą osobą, która lubi liczby i prawne zagadnienia i dodatkowo lubi rozmawiać z ludźmi, jesteś asertywna i jasno określasz granice, a przy tym budujesz dobre relacje – to będzie rola dla Ciebie!

Szukamy u Ciebie również odpowiedzialności, systematyczności i dobrej organizacji pracy.

Twój zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych do systemu

  • ewidencjonowanie i rozliczanie wpłat

  • generowanie dokumentów z systemu

  • wyjaśnianie niezgodności dotyczących sald

  • ewidencjonowanie zleceń w systemie

  • współpraca z Zespołem, realizowanie zleconych zadań

  • wsparcie działu prawnego w rozmowach z sądami (ustalanie statusu procesowanych spraw)

Nasze wymagania:

  • zdolność do samodzielnego prowadzenia spraw, dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w Zespole

  • dobra znajomość programu Word i Excel

  • status studenta

  • gotowość do pracy w naszym biurze w Suchym Lesie

Za Twoją pracę oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie rodzinnej z ponad 23-letnim doświadczeniem

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • praca w wymiarze od 5-8 h dziennie, do 5 dni w tygodniu

  • pracę pełną wyzwań

  • przekazanie sporej dawki pożytecznej wiedzy z zakresu prawa i finansów

  • możliwość dołączenia do programu Benefit Systems

Miło nam będzie jeżeli dołączysz do nas!

Poznaj nas odwiedzając naszą stronę www.dogmatsystemy.pl

Dogmat Systemy Services Sp. z o.o. ul. Powstańców Wielkopolskich 2, 62-002 Suchy Las tel. 061 651 20 20

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 914612530