2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Mokotów
Dodane 09 maja 2024

Asystent medyczny Mokotów - praca dodatkowa

Wynagrodzenie

3 000 - 3 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Placówka na Mokotowie poszukuje Asystenta Medycznego.

Praca przy lekarzu 5 dni w tygodniu 5h dziennie 8.00 - 13.00.

Zadania:

  • ogół czynności administracyjnych;

  • udzielanie pacjentom informacji;

  • rejestracja wizyt pacjentów;

  • prowadzenie dokumentacji medycznej;

  • asystowanie podczas badań i zabiegów;

  • prowadzenie kartoteki medycznej;

  • obsługa systemów elektronicznych;

  • obsługa bazy danych;

  • wydawanie recept z polecenia lekarza;

  • podawanie leków pacjentom;

  • przygotowywanie gabinetu i jego wyposażenia na rzecz badania;

  • dezynfekcja sprzętu, dbanie o czystość gabinetu;

  • pozyskiwanie zgód i podpisów od pacjentów;

  • zarządzanie pobytem pacjenta w placówce, np. w zakresie jego przeniesienia na inny oddział z polecenia lekarza;

  • kontrola wyników badań pacjenta, przekazywanie ich lekarzowi.

Mile widziani studenci zaoczni uczelni medycznych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 917181402