2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Bieńczyce
Fachowcy 24
Dodane 27 kwietnia 2024

Asystent Managera

Wynagrodzenie

4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Fachowcy 24  Obsługa Techniczna Nieruchomości Sp. z o.o.

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, sumienną i lubisz podejmować różnorodne zadania administracyjne, ta oferta może być idealna dla Ciebie. Szukamy kogoś, kto nie tylko zadba o sprawne funkcjonowanie biura, ale także aktywnie wesprze nas w rozwoju firmy. Jeśli jesteś komunikatywny/a, potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem i lubisz pracować w dynamicznym środowisku, czekamy na Twoją aplikację!

Obowiązki:

  • korespondencja z kontrahentami

  • obsługa social media - rozwój wizerunku firmy

  • obsługa programów i  urządzeń biurowych

  • przypisywanie zadań i koordynacja pracowników terenowych.

  • archiwizacja dokumentów

  • wycena projektów budowlanych

  • pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • - umiejętność organizacji pracy własnej oraz innych

  • - umiejętność pracy w grupie

  • - wysoka  kultura osobista

  • - sumienność i rzetelność w wykonywaniu zadań

  • - prawo jazdy kategorii B

  • - obsługa pakietu office

  • - dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

  • - znajomość branży budowlanej

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 911441023