2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 17 kwietnia 2024

Asystent księgowej/praca biurowa w firmie transportowej

Wynagrodzenie

4 000 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma AVISO LOGISTICS SP. Z O.O. poszukuje pracownika na stanowisko: pracownik biurowy

Miejsce pracy: LUBLIN

Zakres obowiązków

  • Wprowadzanie zleceń transportowych/spedycyjnych do systemu BoxTMS

  • Skanowanie, kserowanie - obróbka dokumentacji transportowej

  • Przygotowywanie dokumentacji dla księgowej

  • Weryfikacja - wystawianie / przyjmowanie faktur usługi transportowe i spedycyjne, zleceń

  • Windykacja należności zgodnie z procedurą wewnętrzną;

  • Obsługa i weryfikacja korespondencji biurowej

  • Kontakt z klientami

  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentacji przewozowej,

  • Prowadzenie ewidencji i sporządzanie raportów wewnętrznych dotyczących wykonywanych przewozów,

  • Wsparcie działu księgowości w pozostałych obowiązkach,

  • Wprowadzanie płatności do bankowości elektronicznej

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • podstawowa znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,

  • znajomość podstawowych przepisów podatku dochodowego i VAT w zakresie transakcji krajowych i zagranicznych

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • dobrej organizacji pracy

  • sumienności

  • kreatywności

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 854991836