2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mroków
Dodane 10 kwietnia 2024

Asystent księgowej

Lokalizacja

Mroków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma handlowo-produkcyjna w Mrokowie poszukuje osoby na stanowisko : Asystent księgowej

Opis stanowiska:

Księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych

Przesyłanie przelewów do systemu bankowego

Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami

Wprowadzanie faktur kosztowych do systemów księgowego

Pomoc w pracach kadrowych

Prowadzenie korespondencji

Sprawozdawczość GUS

Wsparcie w codziennych zadaniach Głównego księgowego

Wymagania:

Wiedza z zakresu rachunkowości i podatków,

Biegła obsługa programów MS Excel, MS Word,

Bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima ERP (warunek konieczny),

Mile widziane doświadczenie i znajomość Wapro Fakir,

Dokładność, staranność i terminowość, chęć uczenia się i rozwoju.

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki pracy,

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Możliwość ciągłego rozwoju oraz podwyższania kwalifikacji,

Ciekawą pracę w oparciu o nowoczesne technologie, miłą atmosferę.

Lokalizacja

Mroków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mroków
ID: 910782800