2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent księgowego - Kasjer

Wynagrodzenie

5 383 - 5 683 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Młoda, dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży samochodowej STS Sp. z o.o. poszukuje kandydata do pracy na stanowisko Asystenta księgowego - kasjera.

Zajmujemy się regeneracją układu kierowniczego do różnych aut oraz regeneracją pomp wspomagania, innych rzeczy. masterservice.parts

Jednocześnie sprzedajemy części zamienne do regeneracji agregatów oraz agregaty nowe i regenerowane.

Wymagania:

  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości

  • obsługa komputera oraz programów MS Excell i MS Word

  • komunikatywność

  • zaangażowanie i chęć zdobywania doświadczenia

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość języka polskiego na poziomie nie niższym niż B2, ukraińskiego lub rosyjskiego

  • umiejętność koordynacji kilku zadań jednocześnie w oparciu o aktualne priorytety

    Zakres obowiązków:

  • prowadzenie Kasy fiskalnej

  • wystawienie dokumentów sprzedaży

  • zarządzanie logistyką

  • komunikacja z dostawcami usług administracyjnych

  • zakup artykułów papierniczych i gospodarstwa domowego oraz zakup materiałów eksploatacyjnych

Oferujemy

  • Szkolenia

  • Prace w zespole zmotywowanych i doświadczonych ludzi

  • Stabilne zatrudnienie

  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań

  • miłą atmosferę w młodym, dynamicznym zespole

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 914511236