2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Brzezna
Dodane 16 kwietnia 2024

Asystent Konstruktora

Lokalizacja

Brzezna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Firma Global System jako wiodący producent stolarki budowlanej ppoż. w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko:

Asystent konstruktora

Obowiązki

  • weryfikację i kontrolę dokumentacji technicznej

  • realizowanie zleceń wspólnie z całym zespołem

  • edytowanie dokumentacji technicznej

  • Testowanie nowych oraz istniejących produktów

Wymagania

  • znajomość Solidworks, Autocad

  • b. dobra umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole

Oferujemy

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • premie uznaniowe

Praca w Brzeznej k. Nowego Sącza

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij CV przez zakładkę OLX wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Global System z siedzibą w Brzeznej 495, 33-386 Podegrodzie. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Brzezna,

Małopolskie

Małopolskie, Brzezna
ID: 881432219