2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent kierownika z znajomością języków polskiego i rosyjskiego

Wynagrodzenie

30 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Witajcie!

Aktualnie poszukujemy niani dla rodziny w Warszawie.

Wymagania:

•⁃ Prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu (OBOWIĄZKOWE) Samochód jest zapewniony lub jeśli posiadasz własny (paliwo jest płatne)

• Znajomość języka rosyjskiego

• Doświadczenie w pracy z małymi dziećmi (poniżej 3 roku życia) i zrozumienie ich potrzeb

• Empatia, miłość do dzieci, komunikatywność, cierpliwość i pozytywne myślenie

• Wykształcenie psychologiczne, medyczne, pedagogiczne (mile widziane, ale nie wymagane)

Obowiązki:

• Spędzanie wartościowego czasu z dziećmi, w tym gry, zabawy i wycieczki

• Pomoc matce w opiece nad dziećmi, w tym w opiece nad młodszym, gdy matka jest zajęta starszym

• Gotowanie, głównie dla dzieci

• Utrzymywanie domu w czystości

• Towarzyszenie rodzinie na zakupach, wizytach u lekarza itp.

Warunki:

⁃ Grafik pracy jest elastyczny, 4 wolne godziny od 14-18, dodatkowe godziny uzgadniamy z pracodawcą, na jego prośbę.

- Oficjalne zatrudnienie (w razie potrzeby)

⁃ Oczekiwania dotyczące wynagrodzenia będą oparte na Twoich życzeniach

- Jeśli jesteś z innego miasta lub planujesz przeprowadzkę do Warszawy/Polski (Pracodawca jest gotowy pomóc w przeprowadzce i wynajmie mieszkania)

⁃ Dni robocze: 4 dni robocze + 1 dzień wolny

Czekamy na Wasze odpowiedzi!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 914435952