2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Bronowice
Dodane 14 czerwca 2024

asystent kierownika wierceń

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służboweKadra kierowniczaRekrutacja online

Wykonujemy odwierty pionowe dla montażu gruntowych wymienników ciepła (tzw. sond) dla instalacji grzewczo-chłodniczych pomp ciepła, od pojedynczych odwiertów dla domów jednorodzinnych po instalacje zbudowane z kilkuset otworów do głębokości nawet 300 m.

Twój zakres obowiązków:

  • asystowanie w nadzorze nad wykonywaniem wierceń otworów pod pompy ciepła i studni na terenie całego kraju

  • dbanie o zaopatrzenie wiertni (we współpracy z kierownikiem wierceń i biurem)

  • organizowanie placu budowy - transport, wywóz urobku, żwir, art. socjalne i bhp dla pracowników itp.

  • organizowanie i wykonywanie prac porządkowych terenu oraz dróg dojazdowych na terenach objętych zakresem robót

  • niezwłoczne raportowanie o wszelkich nieprawidłowości powstałych w związku lub przy okazji świadczonych usług.

  • raportowanie o postępie prac w raportach wiertniczych

  • organizowanie i uczestnictwo w odbiorach robót

  • organizowanie prac budowlanych zgodnie z zasadami bhp i p.poż

Nasze wymagania:

  • zainteresowanie pracą w delegacji, w systemie 2 tygodnie praca, 2 tygodnie wolne,

  • wykształcenie techniczne, szczególnie mile widziane wiertnicze

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • prawo jazdy minimum kat. B lub B+E,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • dobre zarobki - B2B - podane kwoty netto są zależne od formy opodatkowania i preferencyjnego ZUS,

  • odzież roboczą,

  • elastyczne warunki pracy (część obowiązków można realizować zdalnie),

  • zakwaterowanie (praca na terenie całej Polski),

  • napoje i w sezonie zimowym posiłki regeneracyjne,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na bardzo dobrych warunkach (PZU).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 920538201