2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Siedlce
Joanna Markowska
Dodane 28 maja 2024

Asystent Kierownika Projektu

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ASBO Sp. z o.o. specjalizuje się zarówno w projektowaniu i wykonawstwie wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych, jak i w nadzorze i obsłudze budów kubaturowych, w tym w świadczeniu wielopłaszczyznowych usług doradczych i koordynacyjnych w sektorze budownictwa przemysłowego.

Poszukujemy pracownika na stanowisko ASYSTENT KIEROWNIKA PROJEKTU.

Zakres obowiązków:

  • Stała pomoc w bieżących obowiązkach Kierownika Projektu

  • Udział w przygotowaniu zapytań ofertowych, ich wstępnej analizie w celu wyboru podwykonawców i poddostawców,

  • Stała weryfikacja postępu prac budowlanych,

  • Rozliczanie robót,

  • Zamawianie materiałów i sprzętu budowlanego,

  • Kontrolowanie jakości wykonywanych robót i ich zgodność z projektem wykonawczym,

  • Udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej, uczestnictwo w odbiorach częściowych i końcowym,

  • Raportowanie z przebiegu inwestycji.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenia lub doświadczenia na kierunku: Budownictwo lub pokrewnych

  • Bardzo dobra znajomość obsługi Word, Excel, AutoCad,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Znajomość zagadnień branżowych, przepisów budowlanych, organizacji budowy,

  • Doświadczenie w procesie ofertowania / kosztorysowania,

  • Prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w kierowaniu samochodem osobowym

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na budowie jako Inżynier Budowy w branży konstrukcyjno - budowlanej.

Co zyskujesz dołączając do nas:

  • Umowa o pracę w młodym i ambitnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań (telefon, komputer, samochód),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz wyników pracy,

  • Realizację ciekawych oraz ambitnych projektów budowlanych,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Poszukujemy osób z Siedlec i okolic.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 904613337