2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Sosnowiec
Dodane 02 maja 2024

Asystent kierownika budowy / inżynier budowy

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Silnie rozwijająca się firma budowlana Sławomir Raczyński Investment poszukuje asystenta kierownika/inżyniera budowy. Miejsce pracy: Sosnowiec.

Wymagania:

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego oraz przepisów BHP,

  • znajomość programów Excel, AutoCad, Norma,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe, bądź studia w trakcie,

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem na budowie,

  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,

  • aktualne badania wysokościowe będą dodatkowym atutem,

Zakres obowiązków:

  • realizacja budowy zgodnie z dokumentacją, umową, harmonogramem,

  • obsługa bieżących potrzeb budowy, koordynowanie dostaw i kontrola stanu materiałów na budowie,

  • współpraca z zamawiającym, dostawcami i podwykonawcami,

  • nadzór nad pracownikami i ewidencjonowanie ich czasu pracy,

  • wykonywanie przedmiarów, obmiarów i innej dokumentacji budowy,

  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym),

  • terminowe wynagrodzenia, wysokość w zależności od umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość rozwoju, szkoleń i kursów,

  • pracę głównie od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16,

  • niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód i telefon służbowy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem 577 839 978 lub przesyłanie CV na e-mail: biuro[małpa]raczynski-investment.pl :

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 773930927