2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 20 maja 2024

Samodzielna Księgowa

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

OPIS

Biuro Rachunkowe i legalizacji cudzoziemców Teleus Consulting poszukuje osoby na stanowisko:  Samodzielna Księgowa na 1/2 etatu .

1.Zakres obowiązków:

·        Kompleksowa obsługa obecnych klientów zgodnie ze standardami firmy.

·        Doświadczenie w prowadzeniu księgowości min. 2 lata (warunek konieczny);

·        Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie.

3. Oferujemy:

·        Komfortowe warunki pracy w przyjaznym zespole oraz niezbędne narzędzia i materiały do pracy,

·        Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole,

·        Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres próbny oraz umowę o pracę,

·        Stabilne wynagrodzenie + premia od wykonanych zadań,

·        Możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia w pracy,

·        Możliwość realizowania i wdrażania własnych wizji oraz pomysłów,

·        Możliwość pracy w trybie home office.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą w zakresie przetwarzania danych osobowych:

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 919590336