2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Grafton Recruitment
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent/ka Zarządu

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Renomowana marka zlokalizowana w Poznaniu poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko: Asystent/ka Zarządu.

Twoje zadania:

  • koordynowanie pracą biura zarządu, kierowanie pracą sekretariatu

  • codzienne wsparcie członków zarządu ( np. zarządzanie kalendarzem spotkań, organizacja podróży służbowych, współpraca z centralą organizacji)

  • przygotowywanie raportów, analiz, prezentacji biznesowych, tłumaczeń, dokumentów, udział w spotkaniach biznesowych

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów w firmie i zapewnienie terminowości realizacji zadań

  • współpraca z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Czego oczekujemy:

  • min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego- min. B2 w mowie i piśmie

  • swobodna obsługa narzędzi Ms Office ( Word, Power Point, Excel)

  • wykształcenie wyższe

  • samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność planowania, wysoka kultura osobista

Benefity:

  • umowa o pracę

  • opieka medyczna

  • multisport

  • premia świąteczna

  • elastyczne godziny pracy, praca stacjonarna przy zarządzie

  • dofinansowanie do kursów/ szkoleń

  • program poleceń pracowników

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 911067143