2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Legnica
Dodane 11 kwietnia 2024

Asystent_ka Zarządu

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla mojego klienta, spółki produkcyjno-usługowej, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko Asystentki/Asystenta Zarządu.

Miejsce pracy: Legnica (praca stacjonarna)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Koordynacja biura: telefony, e-maila, poczta

  • Zarządzanie terminami, organizacja spotkań Zarządu

  • Pełnienie roli tłumacza podczas spotkań oraz tłumaczenie dokumentacji

  • Prace administracyjne

  • Współpraca z międzynarodowymi partnerami

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: techniczne

  • Znajomość dokumentacji technicznej, budowlanej

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego

  • Wysoka kultura osobista

  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz organizacyjne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

OFERUJEMY

  • Otwartość na oczekiwania finansowe, dedykowane zdobytym doświadczeniem oraz umiejętnościami

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B, bezpośrednio z klientem

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16:00

  • Niezbędne narzędzie do pracy: komputer, telefon

  • Pracę w centrum miasta, w międzynarodowym środowisku

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 901352440