2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Ursynów
Dodane 13 czerwca 2024

Asystent/ka Zarządu

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pimco Sp. z o.o. poszukuje energicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko Asystent/ka Zarządu.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa sekretariatu Spółki;

  • wsparcie codziennej pracy kadry Zarządzającej;

  • zarządzanie korespondencją wewnętrzną i zewnętrzną Spółki oraz monitorowanie obiegu dokumentów;

  • redagowanie dokumentów;

  • koordynowanie wyjazdów służbowych;

  • organizacja i obsługa spotkań;

  • współpraca ze wszystkimi działami Spółki;

  • drobne tłumaczenia;

  • wykonywanie innych obowiązków biurowo-administracyjnych.

Wymagania:

  • znajomość pakietu biurowego i obsługi sprzętów biurowych;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • dobra organizacja pracy;

  • umiejętność opracowywania i prowadzenia korespondencji z Klientami oraz kontrahentami;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • samodzielność, kreatywność, dokładność, komunikatywność;

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki;

  • umiejętność współpracy w zespole;

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie min. średnie.