2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Bałuty
Dodane 10 czerwca 2024

Asystent/ka zarządu

Wynagrodzenie

4 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

IMPLEMO.PL - firma oferująca swoim klientom automatyzacje i optymalizacje procesów poszukuje pracownika na stanowisko asystenta / asystentki zarządu.

Szukamy osoby komunikatywnej, lubiącej pracę z ludźmi i otwartej na nowe wyzwania. Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku lub w marketingu, a szczególnie pracujące z markami osobistymi. Ważna jest też dla nas obowiązkowość, skrupulatność, punktualność.

W związku z potrzebą dużej aktywności w social mediach, w tym na YouTube, istotną częścią pracy będzie

Praca ma charakter stacjonarny, oczekujemy dyspozycyjności w dni robocze w stałych godzinach 8:30 - 16:30. Możliwe są wyjazdy służbowe najczęściej w obrębie jednego dnia, ale zdarzają się też sporadyczne dłuższe podróże np na targi 2-3 dniowe.

Opisany zakres obowiązków jest szeroki, aby pokazać jak różnymi rzeczami będzie zajmowała się osoba na tym stanowisku. Większość z nich nie stanowi jednak codziennej rutyny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na wszystkie zajęcia potrzeba czasu.

Możliwe obowiązki:

  • Zarządzane firmową skrzynką mailową (rozdzielanie maili między pracowników)

  • Odbieranie telefonu firmowego oraz telefonu prezesa w trakcie jego pracy w skupieniu

  • Zarządzanie kalendarzem prezesa

  • Obsługa korespondencji tradycyjnej

  • Pomoc w obsłudze social media (research, publikacja, koordynacja)

  • Kontakt z instytucjami i firmami (załatwianie spraw bieżących) telefonicznie, mailowo oraz osobiście - pełnienie roli pełnomocnika w instytucjach

  • Organizacja spotkań, szkoleń stacjonarnych, wyjazdów służbowych oraz asysta w trakcie ich trwania

  • Pilotowanie realizacji zadań przez firmy lub osoby trzecie

  • Obsługa gości biura

  • Utrzymanie biura

  • Prowadzenie ewidencji dokumentów

  • Sporządzanie raportów i podsumowań

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami firmy

  • Bieżąca obsługa administracyjna biura

  • Bieżące obowiązki asystenckie dla zarządu

  • Inne zadania związane z działalnością firmy

Na tym stanowisku oczekujemy:

  • Umiejętności miękkich, umiejętnego prowadzenia rozmów, negocjacji

  • Elastyczności i dyspozycyjności, gotowości do pracy w godzinach nadliczbowych

  • Proaktywności

  • Szybkiego uczenia się nowego oprogramowania

  • Zadaniowego podejścia do pracy

  • Samodzielności, umiejętności pracy pod presją czasu, dobrej organizacji pracy

  • Terminowości, słowności, punktualności

  • Sumienności i uważności

  • Prawa jazdy kategorii B

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie stanowić dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Telefon, laptop służbowy

  • Samochód służbowy na czas wykonywania obowiązków służbowych

  • Kartę Multisport

  • Finansowanie szkoleń

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 919577915