2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Górczyn
Dodane 05 kwietnia 2024

Asystent/ka w Dziale Rachunkowości i Podatków

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Soltex CUW Sp. z o.o. to spółka świadcząca usługi na rzecz firm z Grupy Soltex. Centrum Usług Wspólnych wspiera wszystkie spółki m.in. w następujących obszarach biznesowych: administracja, HR, kadry i płace, księgowość, finanse, IT, marketing, zarządzanie nieruchomościami.

Aktualnie poszukujemy Stażysty do działu Rachunkowości i Podatków.

Zakres obowiązków:

  • Segregacja i porządkowanie dokumentów księgowych oraz dokumentów przychodzących z resortów turystycznych

  • Wprowadzanie prostych dokumentów księgowych do systemu księgowego

  • Przygotowywanie zestawień na zlecenie menedżerów w dziale księgowości

  • Przygotowywanie dokumentów do archiwum

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność do odbywania stażu w wymiarze między 20 a 40 godzin tygodniowo

  • Gotowość do odbywania stażu stacjonarnie w biurze firmy w Poznaniu – ul. Kopanina 28/32

  • Student studiów kierunkowych (finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne)

  • Znajomość podstaw rachunkowości

  • Logiczne myślenie

  • Komunikatywność

  • Umiejętność kojarzenia faktów

  • Pozytywne nastawienie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office, w szczególności: MS Excel

Oferujemy:

  • Płaty staż w przyjaznym środowisku w strukturach Centrum Usług Wspólnych, będącego częścią holdingu składającego się z blisko 30 podmiotów z różnych branż

  • Możliwość nawiązania stałej współpracy po zakończeniu stażu z perspektywą rozwoju i awansu zawodowego w strukturze Działu Rachunkowości i Podatków

  • Wdrożenie do firmy i wprowadzenie w codzienne zadania

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość korzystania z dofinansowania do benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, zniżki na posiłki w bistro)

  • Udział w spotkaniach integracyjnych

  • Bezpłatny parking blisko biurowca

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 909674892