2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 30 maja 2024

Asystent/ka w dziale frankowym - 5.500 zł netto

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zamień żmudne poszukiwanie pracy w sukcesywną apLIKEację.

Wbrew pozorom rekrutacja może być miłym doświadczeniem. W HRii wierzymy w to, że potencjał ludzki, nie tylko z nazwy ma największy potencjał. Dlatego w czasie spotkania badamy Twoje mocne strony i zamieniamy je w argumenty, będące Twoim najskuteczniejszym arsenałem w rozmowie z przyszłym Pracodawcą.

Dołącz do zespołu naszego Klienta jako Asystent/ka w dziale frankowym.

Nasza propozycja dla Ciebie:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie 6.500-7.000 zł brutto (5.100-5.500 zł netto)

  • Kartę sportową oraz medyczną + wkrótce ubezpieczenie na życie

  • Pracę w samym centrum Warszawy

  • Godz. pracy 9-17 lub 10-18 - system zmianowy

Zadania:

  • Bieżące wsparcie zespołu w zadaniach administracyjnych: archiwizacja, skanowanie, zapisywanie skanów w systemie elektronicznym, drukowanie, kompletowanie załączników itp. - początkowo tych zadań będzie najwięcej

  • Korekta oraz edycja wysyłanych pism

  • Prowadzenie kalendarza rozpraw

  • Rozliczanie wydatków prawników

  • Wykonywanie płatności elektronicznych

  • Kontakt z Klientami kancelarii (w późniejszym etapie)

  • Kontakt z sądami i urzędami

  • Inne, dodatkowe administracyjne wsparcie

Oczekujemy:

  • Około roczne doświadczenie zdobyte w kancelarii prawnej lub sądzie

  • Dobrej znajomości pakietu Office (Worda)

  • Dużej dokładności, skrupulatności, zwracania uwagi na detale

  • Chęci do pracy z dużą ilością dokumentów

Prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV na potrzeby bieżącej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez HRia Sp. z o.o. oraz podmioty zlecające proces rekrutacji."

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 18653.

www.hria.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 920399796