2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 28 kwietnia 2024

Asystent/ka w Dziale Administracyjno-Księgowym - Elastyczny czas pracy

Wynagrodzenie

27,70 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaKadra kierownicza

Opis

Asystent/ka w Dziale Administracyjno-Księgowym.

Idealny/a kandydat/ka to osoba dynamiczna, dbająca o szczegóły, z umiejętnością szybkiego myślenia, a także wykazująca się inicjatywą. Uśmiech i dobra energia powinna zawsze towarzyszyć w pracy takiej osoby.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na pół etatu

  • możliwość pracy hybrydowej (część pracy zdalnej, część stacjonarnie z biura)

  • nowoczesne biuro w budynku klasy A z 2022 roku w Lublinie. (bilard, piłkarzyki, kapsuła do medytacji)

  • dynamiczne środowisko i przyjemną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • rabaty na zakup produktów firmy dla pracowników i ich rodzin

  • wsparcie we wszystkich działaniach

  • możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów na rozwój naszej organizacji.

Opis stanowiska:

  • obsługa telefonu firmowego, poczty e-mail oraz poczty tradycyjnej

  • sporządzanie raportów, rozliczeń

  • sporządzanie procedur oraz innych dokumentów firmowych

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami oraz innymi instytucjami

  • bieżąca współpraca z pracownikami innych działów firmy

  • wystawianie faktur

  • wykonywanie przelewów

  • dbanie o wizerunek firmy

  • obsługa aut służbowych (pilnowanie polis, przeglądów, bieżących napraw, kart paliwowych)

  • realizacja innych bieżących zadań zlecanych przez przełożonych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • umiejętność analizy danych

  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • odpowiedzialność, sumienność, rzetelność i terminowość

  • chęć zdobywania nowych umiejętności

  • miła i przyjazna aparycja

  • mile widziana znajomość branży OZE

  • poszanowanie i przestrzeganie procedur i zasad funkcjonujących wewnątrz organizacji

  • prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem w formacie PDF.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, rozmowy kwalifikacyjnej w siedzibie naszej firmy. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną w przypadku pozytywnej oceny Twojej kandydatury.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 906039864