2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kraków
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Podgórze
Grupa LUX MED
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent/-ka Stomatologiczny/-a Kraków

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca w centrum LUX MED Stomatologia w Krakowie.

Zaaplikuj i dołącz do naszego zespołu.

My zadbamy o:

  • współpracę z renomowaną firmą z branży usług medycznych, będącą liderem w Polsce,

  • przyjemność pracy w nowoczesnym gabinecie wyposażonym w najwyższej jakości materiały stomatologiczne,

  • różne formy zatrudnienia,

  • pracę w dni powszednie oraz możliwość pracy w weekendy,

  • wsparcie Kierownika oraz Koordynatora Zespołu Higienistek i Asystentek w codziennej pracy,

  • szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. ​ opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, możliwość nauki języka angielskiego na całorocznym kursie języka angielskiego na rożnych poziomach,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach,

  • udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.​

 Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • wykształcenie mi. średnie kierunkowe,

  • dyplom potwierdzający uzyskanie zawodu asystentki lub higienistki stomatologicznej​,

  • mile widziane roczne doświadczenie zawodowe,

  • wiedza z zakresu higienizacji i sterylizacji sprzętu medycznego,

  • książeczka SANEPID-u,

  • umiejętność samodzielnej pracy z Pacjentem,

  • doświadczenie w asyście lekarzom specjalistom (implantolog, chirurg, protetyk, endodonta, periodontolog, ortodonta),

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista.

Główne zadania:

  • czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych,

  • przygotowywanie gabinetu do pracy z Pacjentem,

  • prowadzenie dokumentacji medycznej,

  • przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 894824649