2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Stojadła
Febo Logistic
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent/-ka Spedytora

Wynagrodzenie

3 300 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stojadła

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma transportowo-spedycyjna z siedzibą w Stojadłach /k. Mińska Mazowieckiego poszukuje kandydatów na stanowisko asystenta/-ki spedytora międzynarodowego

Zakres obowiązków:

- obsługa systemu wraz z obsługą administracyjną zleceń transportowych;

- obsługa dokumentacji transportowej i spedycyjnej;

- wspieranie Spedytorów w zakresie organizacji spedycji drogowej;

- dbanie o wysoka jakość usług transportowych oferowanych Klientom;

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym lub/i innego języka obcego;

- zaangażowanie, chęć poszerzania wiedzy i samodoskonalenia;

- umiejętność organizacji pracy, logicznego myślenia;

- komunikatywność;

DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU NIE JEST WYMAGANE, MILE WIDZIANA ZA TO BĘDZIE ZNAJOMOŚĆ BRANŻY I PROCESÓW LOGISTYCZNYCH

Oferujemy:

- pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie, w młodym, ambitnym zespole,

- możliwości rozwoju (szkolenia) i awansu,

- wsparcie na każdym etapie pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji na adres mailowy praca[małpa]febologistic.com

Aplikując do nas oświadcza Pani/Pan, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przesłanych w CV w celu przeprowadzenia rekrutacji na konkretne stanowisko przez Febo Logistic Sp. z o.o. siedzibą w Stojadłach przy ul. Szkolnej 10 (kod pocztowy 05-300 Mińsk Mazowiecki), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000289610, posiadającą NIP: 8222241582 oraz numer REGON: 141098834, o kapitale zakładowym w wysokości 130.000,00 złotych opłaconym w całości. Przyjmuje Pani/Pan do wiadomości, że może w dowolnym momencie wycofać tę zgodę.

Lokalizacja

Stojadła,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stojadła
ID: 765914454