2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Nowa Huta
Dodane 23 maja 2024

Asystent/ka Specjalisty Badań NDT

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Laboratorium badań nieniszczących Polimer Laboratory sp. z o.o. to doświadczony zespół specjalistów z ugruntowaną pozycją na rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko Asystenta/ki Specjalisty Badań NDT.

TYP OFERTY: PRACA

OPIS STANOWISKA:

  • Pomoc w przygotowaniu i realizacji przez personel badawczy badań nieniszczących (NDT) w poszczególnych metodach badawczych (RT, UT, PT, MT, VT) oraz obróbki cieplnej;

  • Sporządzanie zapisów z badań;

  • Opracowywanie danych do dokumentacji z badań;

  • Wypełnianie dokumentacji bieżącej laboratorium (rejestry itd.);

  • Pomoc w bieżącym funkcjonowaniu laboratorium.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie;

  • Posiadanie certyfikatu kompetencji wg PN EN ISO 9712 stopnia 2 w dowolnej metodzie badawczej będzie dodatkowym atutem;

  • Obsługa programów i aplikacji biurowych, MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

  • Znajomość podstawowych zagadnień technicznych oraz tematyki badań nieniszczących;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym;

  • Dyspozycyjność - sprawność fizyczna (brak ograniczeń do pracy na wysokości powyżej 3 m);

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Rzetelność i systematyczność w pracy - zaangażowanie w realizację zleconych zadań;

  • Staranność i dokładność;

  • Komunikatywność, kultura osobista i umiejętność pracy w grupie;

  • Nastawienie na ciągłe uczenie się.

OFERUJEMY:

  • Pracę w doświadczonym i rozwojowym zespole;

  • Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży przemysłu ciężkiego /m.in. petrochemia /;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie / podstawa + motywacyjny system premiowy /;

  • System dodatków / ubezpieczenie, opieka medyczna PZU, karty MultiSport /.

KONTAKT:

Dariusz Krawczykowski

+48**********75

CV prosimy kierować na adres e-mail: kariera lab.polimer.tech z dopisaną klauzulą nr 1 lub klauzulą nr 1 oraz nr 2, jak opisano w zakładce „Kariera” na stronie lab.polimer.tech

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 920320336