2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Bemowo
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent/ka Projektanta Konstrukcji - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Firma Kleve poszukuje pracownika na stanowisko:

ASYSTENT/KA PROJEKTANTA KONSTRUKCJI (Warszawa)

Zakres obowiązków:

Wykonywanie obliczeń statyczno – wytrzymałościowych konstrukcji stalowych w oprogramowaniu Dlubal RFEM pod opieką projektanta;

Przygotowywanie zestawień obciążeń;

Opracowywanie koncepcji posadowienia stołów fotowoltaicznych;

Optymalizacja konstrukcji i procesów projektowych;

Wykonywanie rysunków „PZT” dla farm fotowoltaicznych;

Sporządzanie dokumentacji projektowej (obliczenia, rysunki);

Nasze wymagania:

Ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo;

Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum rok);

Znajomość oprogramowania typu CAD;

Znajomość eurokodów;

Chęć nauki nowych umiejętności;

Zaangażowanie w powierzone zadania;

Mile widziane doświadczenie w pracy przy projektowaniu konstrukcji stalowych, znajomość oprogramowania RFEM oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę (okres próbny 3 miesiące);

Hybrydowy tryb pracy;

Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy;

Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem uprawnionego projektanta;

Ciekawy i zróżnicowany zakres obowiązków,

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 912646692