2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tychy
Dodane 09 kwietnia 2024

Asystent/ka Prezesa Nieruchomości

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

NIERUCHOMOŚCI-CIS STREFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje osoby na stanowisko ASYSTENT/KA-ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie oraz zarządzanie dokumentacją: ogłoszeń, pism, uchwał, zawiadomień, umów z najemcami oraz podwykonawcami, dzierżawa obiektów

  • Utrzymywanie relacji z najemcami oraz podwykonawcami

  • Bieżąca obsługa najemców

  • Nadzór nad nieruchomościami (stan techniczny, przeglądy, BHP)

  • Współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń

  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi: firmy sprzątające, konserwujące

  • Uczestniczenie w spotkaniach z najemcami oraz podwykonawcami

Wymagania:

  • Chęć nauki i zdobywania doświadczenia pod okiem profesjonalistów

  • Komunikatywność, zaangażowanie i dynamizm w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B ,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Pełna samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów,

  • Dyspozycyjność, punktualność,

  • Umiejętność zarządzania czasem,

  • Umiejętności komunikacyjne,

  • Umiejętności planowania i organizacji,

  • Świadomość kosztowa,

  • Wiedza o administracji i zarządzaniu,

  • Zdolności organizacyjne,

    Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko pracy,

  • Wysokie wynagrodzenie,

  • Szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, w tym awansu,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,

  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne,

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 888161197