2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 02 maja 2024

Asystent/ ka Prawny/na w dziale Administracji

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria KKLW Wierzbicki i Wspólnicy Sp. k. zatrudni Asystenta/ kę prawną w zespole Administracji

Naszą Kancelarię tworzą wyjątkowi ludzie, nastawieni na współpracę („jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”). Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie współpracy z wiodącymi przedstawicielami rynku finansowego. Naszą siłą są ludzie o otwartych umysłach, wsparci nowoczesnymi metodami zarządzania.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu odpowiedzialnego za kompletowanie pism przygotowywanych do wysyłki, w tym m.in. wydruk pism i załączników, zlecanie opłat, koordynacja uzyskiwania podpisów od prawników, nadzór nad kalendarzem terminów

  • koordynacja wysyłki pism i współpraca z zespołem wysyłki wieczornej

  • skanowanie/ kserowanie dokumentów

  • dbanie o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów

  • administracyjne wsparcie wewnętrznych procedur oraz spraw/ projektów prowadzonych przez zespół prawny

Od kandydatów oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie

  • biegła obsługa pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych (mile widziana znajomość programu e-Nadawca)

  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność

Oferujemy:

  • pracę w wyjątkowym i zgranym zespole, nastawionym na współpracę oraz na rozwój zawodowy, uczestnictwo w tworzeniu oraz wdrażaniu ciekawych rozwiązań

  • premie uznaniowe za realizację wyznaczonych zadań i celów, udział w procesie ocen półrocznych

  • prywatną opiekę medyczną

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914452449