2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Dodane 26 kwietnia 2024

asystent/ka prawna

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Kancelaria Adwokacka  zatrudni pracownika na stanowisko – asystent/ka prawna

Kancelaria Adwokacka zlokalizowana na warszawskiej Woli, specjalizująca się w legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców oraz obsłudze przedsiębiorców

Nasze wymagania

·        wysoka kultura osobista,

·        znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,

·        preferowane wykształcenie prawnicze lub ostatni rok studiów,

·        mile widziana znajomość języka rosyjskiego,

·        znajomość pakietu Microsoft Office, w tym umiejętność pracy na dużej ilości danych (Excel, Word)  oraz z wieloma zadaniami,

·        umiejętność pracy w zespole i samodzielnej organizacji zadań,

Zakres obowiązków

·        Wsparcie bieżące zespołu Kancelarii,

·        Prowadzenie ewidencji spraw prowadzonych przez Kancelarię i dbałość o jej bieżącą aktualizację,

·        Redagowanie pism i kompletowanie załączników do pism, wniosków itd.,

·        Bieżący kontakt z klientami,

·        Merytoryczne zadania  zlecone przez prawników ,

·        Monitorowanie statusu spraw oraz kontakt z Urzędami, sądami i innymi instytucjami,

Oferujemy

·        zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,

·        możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin,

·        praca w godzinach od 9.00 do 17.00,

·        premiowy system wynagrodzenia poza wynagrodzeniem podstawowym,

·        możliwość rozwoju i nabycia umiejętności w zakresie prawa cudzoziemców.

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o przesyłanie zgłoszeń (wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 914705775