2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Murowana Goślina
Dodane 21 maja 2024

Asystent/ka księgowej, praca administracyno-biurowa (z j.rosyjskim)

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Murowana Goślina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Dynamicznie rozwijające Biuro rachunkowe ELP Office zatrudni do długotrwałej współpracy osoby ze znajomością języka rosyjskiego. Praca od zaraz.

Możliwość przyuczenia.

Praca w Murowanej Goślinie, 22 km od Poznania

Zadania:

• Prace biurowe

• Prace adminystracyjno – księgowe zlecone przez Główną Księgową, m. in. księgowanie faktur, prowadzenie ewidencji księgowej, sporządzanie deklaracji podatkowych.

• Obsługa i wsparcie klienta

Wymagania:

  • Zaangażowanie i chęć do nauki i pracy

  • Znajomość obsługi komputera

  • Podstawowa znajomość MS Office (Word, Excel)

  • Odpowiedzialność

  • Sumienność i rzetelność

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy zespołowej

  • Komunikatywność, budowanie relacji z klientami

  • Dyspozycyjność do pracy w wymiarze pełnego etatu

  • Język rosyjski – biegły w mowie i piśmie

  • Język ukraiński / angielski mile widziany

Oferujemy:

• Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Zdobycie praktycznego doświadczenia w zakresie księgowości

• Szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Mile widziani studenci kierunków: ekonomicznych / związanych z księgowością Finanse i Rachunkowość, ekonomia lub kierunków pokrewnych

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego” a w przypadku Twojego zainteresowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dodatkowe umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych”.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane zapraszam na priv, mail lub pod numer telefonu: 57*******36 (Kirill)

ОПИСАНИЕ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ:

Динамично развивающаяся Бухгалтерия ELP Office ищет сотрудника со знанием русского языка.

Возможность переобучения.

Работа вблизи Murowana Goślina, Poznań.

Задания:

• Офисная работа

• Выполнение административно-бухгалтерских работ по поручению Главного бухгалтера, включая выставление счетов/фактур, ведение бухгалтерского учета, подготовку налоговых деклараций.

• Обслуживание и поддержка клиентов

Требования:

• Вовлеченность в работу и стремление к саморазвитию,

• Навыки работы с компьютером

• Базовые знания MS Office (Word, Excel)

• Добросовестность и исполнительность

• Хорошая организация работы и способность к работе в команде

• Коммуникабельность, построение отношений с клиентами

• Возможность работать на полную ставку

• Русский язык - свободное владение в устной и письменной форме

• Знание украинского/английского языка приветствуется

Предлагаем:

• Дружественную атмосферу в сплоченной команде

• Стабильное трудоустройство на основе umowa o pracę / umowa zlecenia

• Возможность профессионального развития / перспектива роста

• Получение практического опыта в области бухгалтерии и работы с клиентом

• Обучение и инструменты, необходимые для выполнения возложенных обязанностей

Пожалуйста, включите следующий пункт„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego” и в случае вашего интереса к будущим процессам найма в фирму, мы просим Вас дополнительно включить пункт: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych”.

Мы свяжемся с выбранными кандидатами.

Детали будут предоставлены в личных сообщениях, по электронной почте или по телефону: 57*******36 (Кирилл)

Lokalizacja

Murowana Goślina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Murowana Goślina
ID: 919958719