2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Płońsk
Dodane 03 kwietnia 2024

Asystent/ka księgowej

Lokalizacja

Płońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Grupa Zdrowie Sp. z o.o. w Płońsku

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

  • skrupulatność i zdolności analityczne;

  • umiejętność pracy w zespole z nastawieniem na rozwiązywanie problemów, zaangażowanie, rzetelność.

Mile widziane:

  • wykształcenie w kierunku finanse, rachunkowość;

  • studenci kierunku finanse i rachunkowość;

  • praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów podatkowych;

  • znajomość programu Symfonia

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego i ich weryfikacja;

  • przygotowywanie raportów;

  • sprawdzanie kompletności dokumentów zakupowych;

  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami;

  • pomoc w pozostałych bieżących pracach w dziale księgowości;

  • współpraca z innymi działami firmy

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • wynagrodzenie, wypłacane terminowo, którego wysokość uzależniona będzie od posiadanego doświadczenia oraz dyspozycyjności i ustalana indywidualnie z kandydatem w trakcie spotkania rekrutacyjnego.

Lokalizacja

Płońsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płońsk
ID: 909184156