2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 20 maja 2024

Asystentka/asystent działu wytwarzania

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Opis firmy:

BioCloner Health jest firmą R&D działającą w branży medycznej oraz nowych technologii. Misją naszej firmy jest poprawa jakości życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt poprzez wprowadzanie nowoczesnych technologii w obszary medyczne. Firma, jako jednostka B+R, stawia czoła zarówno problemom wynikającym z opracowania nowych technologii, jak również związanym ze skalowaniem technologii do rozmiaru przemysłowego.  Dział lubelski zajmuje się świadczeniem usług w zakresie obróbki skrawaniem, na rzecz zewnętrznych podmiotów oraz potrzeb własnych firmy.

Aktualnie poszukujemy do zespołu w Lublinie osoby na stanowisko

Asystent/ka działu wytwarzana

Zakres obowiązków:

·        obsługa dokumentów handlowych i magazynowych,

·        wsparcie w prowadzeniu dokumentacji, dotyczącej systemu zarządzania jakością, według standardów określonych w PN-EN ISO 9001:2015,

·        zarządzanie pocztą i dokumentami obiegowymi,

·        archiwizowanie dokumentów,

·        obsługa urządzeń biurowych,

·        dbanie o stan zaopatrzenia biura,

·        wsparcie zespołu inżynierów w bieżących sprawach,

·        zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentacji między oddziałem w Lublinie, a centralą w Warszawie.

Wymagania:

·        bardzo dobra organizacja pracy,

·        umiejętność prowadzenia kilku zadań jednocześnie,

·        dobra znajomość pakietu MS Office,

·        zdolność szybkiego uczenia się,

·        wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

·        dobra znajomość języka angielskiego,

·        mile widziane doświadczenie w obsłudze programów magazynowych.

Oferujemy:

·        elastyczne godziny pracy,

·        pracę w młodym i zgranym zespole,

·        umowę o pracę na pełny etat,

·        możliwość rozwoju zawodowego.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918003218