2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Polesie
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystent/ka działu sprzedaży

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Asystent/ka Działu Sprzedaży

Zakres obowiązków:

Wsparcie działu sprzedaży w obsłudze zleceń od klientów zagranicznych, współpraca z działem projektowym

Wprowadzanie danych do systemów informatycznych

Weryfikacja oraz ewidencja dokumentów sprzedażowych (porozumień o współpracy / aplikacji kredytowych / umów sprzedażowych itp.)

Obsługa dokumentacji eksportowej (w tym poza UE) oraz Kompletowanie dokumentacji po każdej transakcji

Wystawianie faktur, kontrola płatności,

Bieżąca aktualizacja baz danych, zarządzanie korespondencją działu, archiwizowanie dokumentów

 Wymagania:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Bardzo dobra znajomość MS Office ( zwłaszcza Excel, Word),

Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność

Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem

Znajomość zagadnień handlowych i zasad fakturowania

Motywacja i proaktywne nastawienie do powierzonych zadań,

Rzetelność i obowiązkowość,

Oferujemy:

Stabilną, interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku

Możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych

Pracę w przyjaznej atmosferze i w silnie zmotywowanym zespole

Umowę o pracę

Opiekę zdrowotną, ubezpieczenie

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 912923241