2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Północ
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent/ka Działu Operacyjnego

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklepy Doroty to renomowana sieć sklepów spożywczych, oferująca szeroki asortyment najwyższej jakości produktów. Obecnie posiadamy 25 placówek zlokalizowanych na terenie Warszawy i jej okolic. Nasza wyjątkowość wynika z bogatego wyboru produktów, atrakcyjnych cen oraz zespołu składającego się z przyjaznych i wykwalifikowanych pracowników.

Przykładamy ogromną wagę do TRADYCJI, DOŚWIADCZENIA i ZAANGAŻOWANIA, co zdobywa uznanie wśród naszych Klientów.

Pracujemy w trybie stacjonarnym, w biurze przy ulicy Staniewickiej 12 w Warszawie, w godzinach 8-16.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci, poszukujemy uśmiechniętego i kreatywnego Juniora na stanowisko:

ASYSTENT/-KA DZIAŁU OPERACYJNEGO

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, generowanie zamówień i ich rozliczanie,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych, utrzymywanie poprawnych relacji z dostawcami urzędami, instytucjami,

  • Nadzór nad przepływem dowodów dostaw i faktur, obiegiem i archiwizacją dokumentacji od kontrahentów,

  • Planowanie i kontrolowanie kosztów funkcjonowania sklepów,

  • Planowanie inwentaryzacji w sklepach i kontrola nad jej przebiegiem,

  • Nadzorowanie i koordynacja prac administracyjno – biurowych,

  • Rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych,

  • Sporządzanie raportów, zestawień analiz na potrzeby spółki.

NASZE WYMAGANIA:

  • Znajomość procesów operacyjnych i dobra organizacja samodzielnej pracy własnej,

  • Doświadczenie w wystawianiu faktur i/lub znajomość programów do tego służących,

  • Umiejętności analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,

  • Dobra znajomość programu MS Excel,

  • Umiejętności komunikacyjne w celu efektywnej współpracy w zespole,

  • Kreatywność, proaktywna postawa i umiejętność usprawniania istniejących procesów,

  • Prawo jazdy kat. B.

TO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zapraszamy do aplikowania :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 897448501