2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Wielkopolskie
  6. Kontrola jakości - Rogoźno
Dodane 11 czerwca 2024

Asystent/ka działu kontroli jakości

Lokalizacja

Rogoźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Akrostal jest jednym z czołowych, europejskich dystrybutorów stali jakościowej. Wśród naszych odbiorców znajdują się największe firmy spośród takich gałęzi gospodarki jak przemysł lotniczy, samochodowy, armaturowy, stoczniowy, rolniczy oraz odlewniczy.

Jeśli szukasz inspirujących wyzwań, zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent/ka kontrolera jakości

w Garbatce koło Rogoźna

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW - wszystkiego Cię nauczymy:

  • sprawdzanie zgodności materiału ze specyfikacją,

  • weryfikacja zgodności wykonywanych zleceń,

  • wykonywanie badań (niszczących i nieniszczących),

  • badanie twardości,

  • badanie UT,

  • badanie mikro i makrostruktury,

  • badanie tolerancji wymiarowych, płaskości,

  • badanie składu chemicznego materiału,

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych,

  • rozwiązywanie bieżących problemów działu handlowego oraz zaopatrzenia.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków,

  • Dyspozycyjność (praca II zmiany)

  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego,

  • Wykształcenie średnie,

  • Dobra znajomość obsługi komputera,

  • Gotowość do pracy częściowo na dworze,

  • Znajomość zagadnień metalurgicznych w zakresie stali i obróbki cieplnej oraz podstawowych narzędzi pomiarowych - mile widziana, ale nie konieczna.

OFERUJEMY

  • naukę stanowiska od podstaw - nie wymagamy doświadczenia,

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • przyjazną atmosferę,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • dofinansowanie do karty sportowej.

Lokalizacja

Rogoźno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rogoźno
ID: 894152665