2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie hotelem - Międzyzdroje
Dodane 03 czerwca 2024

Asystent/ka Działu Kadr i Administracji

Lokalizacja

Międzyzdroje

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Położony przy plaży w Międzyzdrojach kompleks Wave Międzyzdroje Resort & Spa kusi swą niebanalną architekturą do wypoczynku. Projekt inspirowany nadmorską bryzą oraz bałtycką falą zakłada kształt spirali, dzięki której mieszkańcy mają zapewniony widok na morze oraz maksymalne nasłonecznienie przez cały rok.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/umowę zlecenie

  • Możliwość rozwoju w ramach struktur

  • Szkolenia rozwijające kompetencje

  • Przyjazną atmosferę pracy w gronie pasjonatów hotelarstwa

Oczekujemy:

  • Znajomości przepisów prawa pracy

  • Chęci rozwoju i pracy w obszarze kadrowo-płacowym

  • Umiejętności pracy z informacjami i dokumentami poufnymi

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz wysokiej kultury osobistej

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • Mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego OPTIMA

Twoje zadania:

  • Wsparcie Działu Kadr w bieżących zadaniach

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

  • Aktywny udział w procesach rekrutacji i zatrudniania pracowników

  • Pomoc w realizacji procedur płacowych

  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego OPTIMA

    Ponadto:

  • Obsługa elektronicznego obiegu dokumentów

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 904083987