2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Straszyn
DLH Polska Sp. z o.o.
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystent/-ka Działu Handlowego

Lokalizacja

Straszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma DLH Global to jeden z największych światowych dostawców drewna i produktów drewnopochodnych, lider w imporcie i dystrybucji drewna egzotycznego na rynku polskim.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Straszyn

Obowiązki:

  • Obsługa klienta i zarządzanie sprawami biurowymi.

  • Tworzenie dokumentów, raportów i prezentacji.

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji w firmie.

  • Współpraca z różnymi działami firmy.

  • Nadzór nad dokumentacją i terminowością zadań.

  • Przygotowywanie dokumentów dla klientów.

  • Komunikacja telefoniczna i mailowa z klientami.

  • Wystawianie dokumentów księgowych.

  • Praca w różnych lokalizacjach.

  • Nadzór nad pracą zespołu.

Wymagania:

  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania wieloma zadaniami.

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

  • Skrupulatność i odpowiedzialność.

  • Dobre umiejętności interpersonalne.

  • Doświadczenie w pracy biurowej.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność logicznego myślenia.

  • Minimum średnie wykształcenie.

Oferujemy:

• umowę o pracę

• wynagrodzenie oraz premie uzależnione od realizacji planów sprzedażowych

• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz ciekawe szkolenia

• bardzo dobrą atmosferę pracy i dużą samodzielność

• prywatną opiekę medyczną

Nasza strona internetowa: www.dlh.pl

Lokalizacja

Straszyn,

Pomorskie

Pomorskie, Straszyn
ID: 910549848