2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Pabianice
Dodane 05 kwietnia 2024

Asystent/ka Działu Handlowego

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Asystent/ka Działu Handlowego/Obsługa Recepcji

HIMMELTEK sp. z o.o.

 Twój zakres obowiązków

·         Obsługa recepcji, bieżąca obsługa klientów, firm kurierskich

·         Bieżąca realizacja zamówień oraz koordynacja obiegu dokumentacji

·         Wystawianie faktur i innych dokumentów księgowych, sporządzanie raportów

·         Zlecanie wysyłek i kontakt z magazynem

·         Zarządzanie korespondencją w firmie

·         Dbanie o zaopatrzenie biura

·         Inne zadania zlecone przez Zarząd i Kierownictwo

Nasze wymagania

·         Bardzo dobra organizacja pracy własnej

·         Umiejętność pracy pod presją czasu

·         Znajomość pakietu Office

·         Terminowość, skrupulatność i dokładność w działaniu

·         Zdolności organizacyjne

To oferujemy

·         Pracę w rozwijającej się firmie z młodym i sympatycznym zespołem

·         Możliwość zdobywania nowych kompetencji i umiejętności

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 870071595