2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Pelplin
Dorota
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent/ka Działu Handlowego

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pelplin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Mag-Complex specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań wyposażenia magazynowego. Działająca na rynku polskim od kilkunastu lat.

Poszukuje kandydata na stanowisko: Asystent/ka Działu Handlowego

Wymagania:

- Dobra organizacja pracy własnej - samodzielność

- Doświadczenie w kontaktach z klientami / kontrahentami

- Duże zaangażowanie i sumienność w wykonywanych obowiązkach

- Znajomość obsługi pakietu Office

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie ofert dla klientów oraz sprzedaż

- Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami oraz kontrahentami

- Nadzór nad przygotowaniem i realizacją zamówień

- Duże zaangażowanie, wsparcie zespołu w realizacji codziennej pracy

Oferujemy:

- wdrożenie i przygotowanie do objęcia stanowiska

- umowę o pracę, pełen etat

- wynagrodzenie zasadnicze plus premie, dodatki wg systemu wynagradzania

- pracę od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

- zdobycie cennego doświadczenia

- pracę w stabilnej firmie w młodym zespole

CV prosimy przesyłać poprzez formularz OLX lub mailem.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Lokalizacja

Pelplin,

Pomorskie

Pomorskie, Pelplin
ID: 785573645