2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ustroń
Dodane 14 maja 2024

Asystent/ka dz. Serwisu

Lokalizacja

Ustroń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Szukasz miejsca pracy, które daje możliwości rozwoju? Mamy coś dla Ciebie!

Jesteśmy dynamiczną firmą z ugruntowaną pozycją na rynku!  Więcej info o firmie znajdziesz na www.rmgastro.pl.Nasz zespół to różnorodne grono profesjonalistów, którzy dbają o atmosferę pracy. Dołącz do nas!

Stanowisko: Asystent/ka Działu Serwisu

Miejsce Pracy: Ustroń

Twoje zadania:

Przyjazna i profesjonalna obsługa telefoniczna oraz mailowa naszych klientów.

Udzielanie informacji o cenach, dostępności towarów i terminach dostaw.

Wprowadzanie zleceń do systemu SAP - dbamy o precyzję i terminowość.

Wspieranie realizacji zamówień, dbanie o wysoką jakość obsługi klienta

Wykonywanie prac biurowych, które pomogą w sprawnym działaniu naszego serwisu.

Nasze oczekiwania:

Chęć uczenia się i otwartość na nowe zadania

Doświadczenie zawodowe ok. 2 lata na podobnym stanowisku

Umiejętność budowania relacji z klientami

Zdolności organizacyjne

Znajomość MS Office (Word, Excel)

Obsługa systemu SAP (mile widziana)

Oferujemy:

Szkolenia wdrożeniowe i wsparcie zespołu

Możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku

Benefity pozapłacowe: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe i inne

Jak aplikować?

Czujesz, że to idealna praca dla Ciebie? Wyślij swoje CV na adres: praca()rmgastro.pl.

 Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz na WhatsApp do naszej rekruterki Anny: 60********40.

Czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Ustroń,

Śląskie

Śląskie, Ustroń
ID: 918286186