2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent/ka Dyrektora

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby przełożonego
  • Ścisła współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Firmy
  • Koordynacja przepływu informacji
  • Prace administracyjno-biurowe

Nasze wymagania:

  • Wysokie zaangażowanie w realizację celów i motywacja do pracy
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu własnego
  • Własna inicjatywa
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, pewność siebie, komunikatywność i swoboda wypowiedzi

To oferujemy:

  • Formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnokrajowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia
  • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, karty sportowej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910992925