2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Garbatka
Rekrutacja
Dodane 30 kwietnia 2024

Asystent/ka ds. wycen technicznych

Lokalizacja

Garbatka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Akrostal jest jednym z czołowych, europejskich dystrybutorów stali jakościowej. Wśród naszych odbiorców znajdują się największe firmy spośród takich gałęzi gospodarki jak przemysł lotniczy, samochodowy, armaturowy, stoczniowy, rolniczy oraz odlewniczy. Obecnie poszukujemy zarówno młodych, ambitnych pracowników, jak również osoby z doświadczeniem niebojące się wyzwań, które pomogą nam utrzymać wysokie tempo rozwoju na stanowisko:

Miejsce pracy: Garbatka k. Rogoźna

Zakres obowiązków

  • sporządzanie wycen i ofert dla przedstawicieli handlowych

  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji technicznej

  • ścisła współpraca z poszczególnymi działami Spółki

Poszukiwane kompetencje

  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego,

  • znajomość programu Excel,

  • zaangażowanie,

  • dobra organizacja pracy,

  • samodzielność oraz rzetelność,

  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + nagrody

  • pracę biurową od 7:30 do 15:30

  • możliwość rozwoju zawodowego - mile widziane osoby zarówno z doświadczeniem, jak i bez,

  • pracę w zgranym zespole,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • dofinansowanie do karty sportowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Garbatka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Garbatka
ID: 913955828