2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Grunwald
Monika Teśluk- Kilkowska
Dodane 30 maja 2024

asystent/ka ds. rysunku technicznego

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Akrostal jest jednym z czołowych, europejskich dystrybutorów stali jakościowej. Wśród naszych odbiorców znajdują się największe firmy spośród takich gałęzi gospodarki jak przemysł lotniczy, samochodowy, armaturowy, stoczniowy, rolniczy oraz odlewniczy. Obecnie poszukujemy zarówno młodych, ambitnych pracowników, jak również osoby z doświadczeniem niebojące się wyzwań, które pomogą nam utrzymać wysokie tempo rozwoju na stanowisko:

Asystent/ka ds. rysunku technicznego

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków

·         sporządzanie wycen i ofert

·         pomoc w przygotowaniu dokumentacji technicznej

·         ścisła współpraca z poszczególnymi działami Spółki

Poszukiwane kompetencje

·         umiejętność odczytywania rysunku technicznego – warunek konieczny,

·         znajomość programu Excel,

·         zaangażowanie,

·         dobra organizacja pracy,

·         samodzielność oraz rzetelność,

·         mile widziane wykształcenie średnie techniczne.

Oferujemy

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + nagrody

·         pracę biurową od 7:30 do 15:30

·         możliwość rozwoju zawodowego,

·         pracę w zgranym zespole,

·         ubezpieczenie grupowe,

·         dofinansowanie do karty sportowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 918653762