2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
HR ARTTIME
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent/ka ds. Obsługi Klienta i Administracji z j. ukraińskim

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dla szkoły językowej poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko:

(Warszawa-Śródmieście)

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w zakresie kursów językowych

  • Bieżące wsparcie oraz obsługa klienta (podpisywanie umów, konsultacje)

  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Udział w tworzeniu grafików na zajęcia z lektorami

  • Administrowanie systemu CRM

  • Dbanie o porządek i czystość w salach wykładowych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z klientem - wymagane

  • Znajomość języka ukraińskiego na poziomie biegłym

  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

  • Wielozadaniowość oraz zaangażowanie

  • Umiejętności komunikacji, wysoka kultura osobista

  • Mile widziani studenci

Oferujemy:

  • Konkurencyjną postawę oraz atrakcyjny system premiowy

  • Stabilną, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w trybie zmianowym: 9.00-17.00 oraz 11.00-19.00

Zapraszamy do aplikowania!

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ArtTime Outsourcing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 869144229