2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lubartów
Dodane 21 maja 2024

Asystent/-ka ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Lubartów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DRUKARNIA DAKO Kozioł i wspólnicy spółka jawna 21 – 100 Lubartów ul. Nowodworska 1

Jesteśmy największą w Polsce drukarnią opakowań oraz producentem tektury falistej ze 100% udziałem kapitału polskiego.

Dzięki odważnej wizji i inwestycjom staliśmy się liderem w branży poligraficznej. Aktualnie stawiamy na dynamiczny rozwój, który przejawia się ciągłą rozbudową infrastruktury, parku maszynowego i hal produkcyjnych. Dzięki inwestycjom staliśmy się atrakcyjnym kontrahentem nie tylko na rynku krajowym, ale również zagranicznym.

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wsparcie w sporządzaniu ofert handlowych;

  • Przyjęcie i przekazywanie zlecenia do realizacji;

  • Prowadzenie zapisów w systemie;

  • Telefoniczna i e-mailowa obsługa klienta;

  • Kontakt z Klientami firmy i opieka nad ich projektami;

  • Terminowe zamawianie surowców i narzędzi do produkcji;

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Komunikatywność i otwartość,

  • Dobra organizacja pracy i umiejętności zarządzania czasem,

  • Chęć rozwoju.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Niezbędna narzędzia do pracy

  • Pracę przy ciekawych i wymagających projektach,

  • Realną możliwość awansu zawodowego,

  • Stabilne zatrudnienie, wyłącznie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego i abonamentu medycznego finansowanego przez pracodawcę,

  • Kartę lunchową po okresie próbnym.

 Klauzula informacyjna

Administratorem Państwa danych osobowych jest Drukarnia DAKO Kozioł i Wspólnicy Sp.j. z siedzibą w Lubartowie, przy. ul. Nowodworskiej 1. Państwa dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisów prawa pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). W zakresie informacji wskazanych w ogłoszeniu jako niezbędne, zgodnie z Kodeksem Pracy - podanie danych jest obowiązkowe i niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane niewymagane przepisami prawa, przekazane przez Państwa w przesłanych dokumentach, będą przetwarzane na podstawie zgody, za jaką zostanie potraktowane ich przekazanie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Podanie danych innych niż wskazane w ogłoszeniu jako wymagane, nie ma wpływu na proces rekrutacji i nie jest niezbędne. Państwa dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy. Pełna treść klauzuli informacyjnej z art. 13 RODO dostępna jest pod adresem //drukarnia-dako.pl/rodo/ .

Lokalizacja

Lubartów,

Lubelskie

Lubelskie, Lubartów
ID: 889578686