2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Południe
Dodane 30 kwietnia 2024

Asystent/ka ds obsługi floty

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zespołu poszukujemy Asystenta/ki ds. obsługi floty

Mobiex SA to firma outsourcingowa, która na bazie wdrożonych rozwiązań IT przejmuje bieżący nadzór nad procesami związanymi z obsługą serwisową czy likwidacją szkód komunikacyjnych pojazdów powierzonych nam w obsługę.

Miejsce pracy - Warszawa

Zakres obowiązków

  • bieżące koordynowanie działań dotyczących obsługi serwisowej pojazdów osobowych, sezonowej wymiany opon i napraw blacharsko-lakierniczych

  • współpraca z ASO i zakładami naprawczymi

Oferujemy

  • interesująca i pełna wyzwań praca w prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • samodzielność w działaniu

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w pracy związane z obsługą i administracją floty pojazdów osobowych

  • dobra znajomość obsługi programów MS Office i swoboda w pracy na komputerze

  • łatwość w prowadzeniu rozmowy z klientem

Administratorem danych osobowych jest spółka Mobiex SA z siedzibą w Warszawie, ul. Ostrobramska 101/315, 04-041 Warszawa (dalej także jako „Administrator”). Dane są zbierane oraz przetwarzane celem rekrutacji kandydatów do pracy lub współpracy na podstawie umów cywilnoprawnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o treść art. 6 ust. 1 pkt. a i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 6 (sześciu) miesięcy od daty złożenia aplikacji

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia tych danych.

Jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Mobiex SA ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Powyższe prawa można wykonać poprzez złożenie odpowiedniego oświadczenia Mobiex SA, w szczególności za pośrednictwem adresu e-mail: iod(at)mobiex.pl

Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Danych Osobowych lub innego organu państwowego zobowiązanego przepisami prawa do nadzorowania zasad przetwarzania danych osobowych), jeżeli uzna Pani/Pan, że nienależycie odnieśliśmy się do naszych obowiązków.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 764448181