2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielsko-Biała
Dodane 05 kwietnia 2024

Asystent/ka ds. administracyjno-biurowych

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w ekspertyzach z zakresu ochrony środowiska, poszukujemy rzetelnej i zorganizowanej kandydatki/ta na stanowisko: Asystent/ka ds. administracyjno-biurowych.

Miejsce pracy: Bielsko Biała

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa biura i obiegu wewnętrznych dokumentów

  • prowadzenie katalogu umów

  • monitoring zużycia i zamawianie materiałów biurowych

  • nadawanie przesyłek pocztowych/kurierskich,

  • wprowadzanie danych od klientów systemu CRM

  • tworzenie zestawień, raportów i rejestrów związanych z działaniami Spółki

  • wprowadzanie i dekretacja faktur przychodzących w systemie

  • obsługa zapytań oraz nadzór nad realizacją zamówień

  • obsługa informacyjna szkoleń

  • uzupełnianie i pilnowania kalendarza spotkań

  • umawianie i organizowanie spotkań na zlecenie Przełożonego

Wymagania:

  • min. 1-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie minimum licencjat i rozpoczęty II stopień nauki lub wyższe

  • biegła znajomość obsługi komputera, pakietu Microsoft Office

  • umiejętność korzystania z narzędzi digitalowych i nowoczesnych form komunikacji z Klientem

  • umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji

  • umiejętność pracy w zespole  i nawiązywanie pozytywnych relacji

  • samodzielność i odpowiedzialne podejmowanie decyzji

  • umiejętność raportowania pracy własnej

  • umiejętność zarządzania kalendarzem i czasem pracy

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze obsługi Klientów, usług szkoleniowych i/lub sprzedażowych

  • doświadczenie w WordPress i umiejętność „lekkiego pióra”

  • zainteresowania z zakresu ochrony środowiska i BHP

Oferujemy:

  • zdobywanie doświadczenia na początku drogi zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 35-letnim stażem

  • poszerzania kompetencji w zakresie pracy z narzędziami digitalowymi

  • pracę pod koordynatorem w zakresie rozwiązań dla ochrony środowiska (asortyment techniczny - sorbenty, szkolenia)

  • pracę w formie stacjonarnej

  • zatrudnienie preferowane w oparciu o B2B lub umowę o pracę/ Umowę zlecenie

  • możliwość bezpłatnego udziału w szkoleniach i eventach organizowanych przez Pracodawcę

  • niezbędne narzędzia do pracy stacjonarnej i zdalnej

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 909597766