2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystent/ka ds administracji w firmie produkcyjnej.

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ME ELiX sp. z o.o. sp.k. jest uznanym producentem odświeżaczy powietrza z ponad 20-sto letnią tradycją. W związku z dalszym stabilnym rozwojem sprzedaży, poszukujemy osoby mogącej wesprzeć nasz zespół.

Twój zakres obowiązków:

1.      Nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów wewnątrz firmy.

2.      Wystawianie faktur w systemie SAP oraz przesyłanie ich do klientów.

3.      Wsparcie Księgowości i Logistyki w bieżących pracach.

4.      Dołączanie dokumentów w księgach rachunkowych.

5.      Opracowywanie raportów dla bezpośrednich przełożonych.

6.      Przyjmowanie dostaw w systemie i odpowiednie zarządzanie dokumentami z nimi związanymi.

Wymagania:

1.      Dobra organizacja pracy własnej.

2.      Znajomość MS Office.

3.      Komunikatywność i chęć do pracy w zespole.

4.      Proaktywna postawa, gotowość do szukania pozytywnych rozwiązań potencjalnych problemów.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz stałe i stabilne wynagrodzenie.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 846408091