2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Mokotów
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent/ka ds Administracji i Biura Zarządu

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ENCO Sp. z o.o., działa na rynku od 1989 roku. Realizujemy szereg ciekawych projektów w zakresie szeroko pojętej elektroenergetyki. Aktualnie szukamy komunikatywnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

ASYSTENT/KA DS. ADMINISTRACJI I BIURA ZARZĄDU

Miejsce pracy: Warszawa ul. Postępu (Mokotów)

Wymiar pracy: cały etat

 Najważniejsze zadania:

1. Organizacja oraz prowadzenie sekretariatu w tym zarządzanie korespondencją, organizacja spotkań i koordynacja przepływu informacji.

2. Wsparcie w procesie wynajmu powierzchni biurowych w tym: przygotowywanie ogłoszeń, prezentowanie pomieszczeń na wynajem, przygotowywanie umów i pism

3. Bieżąca współpraca z najemcami i kontrahentami firmy

4. Wystawianie faktur i tworzenie zamówień

 Do aplikowania zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:

1.      Samodzielność i dobra organizacja pracy

2.      Orientacja na rozwiązywanie problemów

3.      Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

4.      Komunikatywność i chęć rozwoju

5.      Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (World, Excel, Power Point)

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

2. Udział w ciekawych i rozwojowych projektach. Różnorodność pracy i realizowanych zadań

3. Wynagrodzenie zasadnicze plus premie

4. Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

5. Ubezpieczenie grupowe współfinansowane przez pracodawcę

6.  Kartę Multisport

7. Świąteczne dodatki finansowe

8. Dofinansowanie do wakacji

9. Wsparcie w uzyskaniu bonu relokacyjnego z urzędu pracy ( dot. os. zarejestrowanych jako bezrobotne)

Zapewniamy szkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków

Jeśli chcesz rozwijać się w naszym zespole, zachęcamy do przesłania aplikacji (CV) z dopiskiem w tytule: „Administracja i BZ”. Napisz nam o swoich planach zawodowych i priorytetach w nowej pracy.

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ENCO Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 734528483