2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Gdynia
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dodane 29 marca 2024

Asystent/ka biura projektowego

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

GEA jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań dla przemysłu przetwórstwa spożywczego, napojów i innych procesów. Zatrudniamy około 18.000 pracowników w ponad 60 krajach na świecie. W 6 spółkach w Polsce pracuje ponad 300 osób.

W Koszalinie wybudowaliśmy Fabrykę Przyszłości - będzie to najnowocześniejszy obiekt w całej grupie GEA. Chcesz uczestniczyć w tym niesamowicie ambitnym projekcie? Dołącz do nas!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Asystenta/ki biura projektowego

Zadania:

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

  • Prace doraźne dla działu realizacji

  • Uczestnictwo w procesie certyfikacji urządzeń zgodnie z przepisami unijnymi i/lub krajowymi

  • Kontakt z Urzędem Dozoru Technicznego

  • Dbałość o bieżącą aktualizację dokumentacji na serwerze

  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji spawalniczych, takich jak certyfikaty spawaczy, instrukcje technologiczne spawania (WPS) itp.

Twój profil:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane mechaniczne (mile widziani również studenci kierunków zaocznych)

  • Znajomość programu Auto-CAD, mile widziane znajomość aksonometrii (ale wszystkiego możemy Cię nauczyć )

  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z materiałoznawstwem, spawalnictwem oraz biegłość w znajomości norm.

  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym B1/B2.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej.

  • Znajomość pakietu MS - Office

  • Czynne prawo jazdy i gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych na terenie Polski

  • Pierwsze doświadczenie w pracy nad projektami i/lub kontrolą dokumentów oraz znajomość procesów certyfikacji jest dużym plusem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Premie roczne

  • Pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

  • Możliwość czerpania i wymiany wiedzy z doświadczonymi specjalistami w obszarze chłodnictwa oraz spawalnictwa;

  • Rozwój umiejętności, dzięki pracy z wykorzystaniem aplikacji IT związanych z kontrolą i obsługą dokumentów oraz projektowaniem

  • Dzięki pracy na tym stanowisku poznasz, jak wygląda proces wytwarzania instalacji chłodniczych oraz jak kluczową role odgrywa znajomość przepisów, norm technicznych oraz jak wykorzystać je w praktyce

  • Praca z nami to nie tylko siedzenie przy biurku – zobaczysz, jak wygląda budowa

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 908324923