2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Podgórze Duchackie
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent/ka biura

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja reklamowa OPTIMA MARKETING GROUP Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko administracyjno-biurowe.

Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych przez Klientów agencji reklamowych w Polsce. Tworzymy strategię marki, identyfikację wizualną, projekty opakowań, kampanie 360°, komunikację w social mediach. Na rynku od 2006 roku..

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Zakres obowiązków:

zarządzanie bieżącym funkcjonowaniem biura,

dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów,

obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

współpraca z zewnętrznymi dostawcami i parterami firmy,

zaopatrzenie biura,

przygotowywanie raportów, analiz,

bieżące wspieranie działalności innych działów firmy,

dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

bardzo dobra organizacja pracy własnej,

samodzielność w podejmowaniu decyzji,

optymizm,

znajomość pakietu MS Office,

zaangażowanie w pracę,

wysoka kultura osobista,

komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów,

dokładność, odpowiedzialność i sumienność.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie,

pracę nad zróżnicowanymi projektami dla znanych marek,

możliwość rozwoju zawodowego.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie